Upravené ruce jsou hned po obličeji vaší vizitkou. Mějte krásné a upravené i teď, v létě.

Pečovat o ruce není jen doménou zimních měsíců. Právě teď naopak své ruce vystavujete na odiv ještě více. Jak je mít dokonalé?

Zkuste peeling

Peelingy na ruce byste měla používat jednou týdně. Proč? Vyhladí totiž kůži, odstraní suchá místa a zjemní je. Navíc většina brusných krémů na ruce obsahuje také vysoce výživné látky, takže ruce budou i zregenerované do hloubky.

Krémujte se před spaním

Každý den, než ulehnete, si nakrémujte ruce. Ráno budou hebké a jemné. Nemusíte používat hutné regenerační krémy, ale lehká, svěží mléka. Přes noc má pokožka čas využít všechny výživné látky z přípravků, proto je lepší je používat právě, kdy spíte.

Pečujte o nehtové kůžičky

Aby nehty rostly zdravé a nebylo okolo nic plno bolestivých zaděrů, vyživujte nehty olejíčky. Můžete to dělat dokonce i tehdy, pokud máte nalakované nehty. Skvělé jsou k tomu olejové tužky, které mají hrot naplněný výživnou směsí. Můžete je nosit v kabelce a kdykoliv během dne použít.

Hrajte si s barvami

V létě se nebojte žádných barev, ani textur. K jemně opálené pokožce se hodí všechno - od pastelových, sytých až po laky s kokovým efektem. Vždy ovšem dbejte, aby lak nebyl opýskaný. K tomu jsou skvělé například laky, které se vytvrzují pod UV světlem.