Je to vlastně takový malý zázrak. Zbaví vás drobných nedostatků pleti, jemných vrásek i jizviček po akné.

Během několika minut vám dokonale vyhladí tváře s drobnými jizvičkami po akné, zjemní vrásky kolem očí i krku a zbaví vás sluníčkem poškozené pleti. A to bez operace, anestezie a zcela bezbolestně. Ucítit můžete maximálně nepříjemné štípání. To je chemický peeling. Je to procedura, při níž jsou na kůži aplikovány chemické látky (nejčastěji povahy kyselin), které pronikají do různých vrstev kůže a zde kůži ovlivňují. Právě teď, během brzkého jara, je pro takové zákroky nejlepší období, protože vám nehrozí ostré slunce. Tomu se totiž musíte vyhnout.

Čeho se zbavíte:

jizviček po akné

drobných vrásek

pigmentových skvrn

rozšířených pórů

mastné pokožky

prvních známek stárnutí pleti

Po peelingu

Rozhodně nebudete hned krásná. Naopak. Vaše pleť bude zarudlá a vytvoří se na ní malé stroupky, které se začnou postupně odlupovat. Při středně hlubokém nebo hlubokém peelingu se pokožka může dokonce zanítit a vedlejším účinkem může být i ztráta barvy pleti. Povrchový peeling vás nijak neomezí a můžete druhý den vyrazit do práce.

 

Naše tipy: 

Peeling pro osvěžení obličeje i těla z limetek louhovaných ve vodce, grepů a spoustou mořské soli od LUSH.

Maska Black Sugar Honey Mask Wash Off značky Skinfood je obohacena o manukový med, který pleť hydratuje. Dále obsahuje zrnka černého cukru, která byla přidána bez obsahu vody, aby zůstala zachována ve své původní podobě. Sephora

  6:00,  aktualizováno  24. března 2019 17:52