Volba účesu pro letní party je zásadní, a to nejen z hlediska celkového vzhledu, ale také praktičnosti. Než vyrazíte vstříc protančeným hodinám, zamyslete se, jaký pro vás bude ten pravý.

Rozpuštěné nebo sepnuté?

Vše záleží na počasí a aktivitách, které vás čekají! Pokud se chystáte na celodenní festival a teploty sahají ke „třicítce“, rozhodně vlasy vyčešte. Na večerní party s kamarádkami se zase skvěle hodí rozpuštěné, lehce zvlněné kadeře, případně sepnuté ledabyle do poloculíku.

Účes nezapomeňte sladit také k vašemu outfitu. Top s odhalenými zády krásně doplní vyčesané vlasy a hlubší výstřih nebude působit příliš křiklavě, pokud necháte vlasy volně splývat.

Ozdoby do vlasů

Vlasové sponky, ozdobné gumičky a šperky dokážou dotáhnout obyčejný účes k dokonalosti. I tady však platí, že více je méně. Jestliže volíte výrazné náušnice, na vlasové ozdoby zapomeňte. Na festivalech zazáříte s květinami, ať už živými nebo umělými v podobě například čelenky.

Je-libo barvičky?

Kdy jindy experimentovat s barevnými vlasy než přes letní prázdniny? Vždy jste snila po fialové, modré nebo růžové? Žádný problém! Objevte barvy Colorista Washout od L´Oréal Paris, které nabízí širokou nabídku odstínů a vymývají se postupně, takže si budete moct užít hned několik intenzit dané barvy. Bavte se, experimentujte!

Externí obrázek

TIP: Pokud nemáte odvahu vlasy skutečně obarvit, sáhněte po jednodenních barvách Colorista Hair Makeup od L’Oréal Paris, které snadno smyjete již při prvním použití šamponu. Jedná se o želé, které zahalí vlasy intenzivní barvou jednoho ze dvaceti dostupných odstínů.

Externí obrázek
  11:22
Témata: účes, Prázdniny