Už od pradávna byli lidé světlými vlasy fascinováni. Ve středověku symbolizovaly nevinnost a přisuzovaly se andělům, ve starém Římě byly zase výsadou marnivých bohatých Římanek, které nosily paruky z blond vlasů germánských otrokyň, a v 50. letech je na stříbrném plátně proslavila Marylin Monroe, když se sama nechala odbarvit na platinový odstín. Touha po světlých pramenech stále trvá, ale udržet si je krásné není jen tak. Tmavé odrosty dokážou celý dojem z blonďaté hřívy pokazit.

Pravé blondýnky jsou v menšině, ale i jim po třicátém roce začnou vlasy přirozeně tmavnout. Brzy musí i ony sahat po zesvětlujících vlasových produktech, aby se vrátily ke své původní barvě. Ať jste tedy světlovlasá od přírody nebo si k blonďaté kštici pomáháte barvou, znáte ten věčný boj s odrostlými vlasy. Pokud je však nemáte obarvené technikou ombré nebo balayage, kde se barva ke kořínkům nedává záměrně a odrosty hrají v účesu hlavní úlohu. Klasickým blondýnkám ale tmavé vlasy u kořínků nesvědčí. Naštěstí existují produkty na vlasy, které dokážou téměř zázraky. Například L’Oréal Paris nabízí skvělou věc – vlasový sprej Magic Retouch, jenž v jediném okamžiku dokáže vlasům navrátit glanc a oslnivý vzhled. Kromě toho produkt šetří váš čas i peníze, protože při prvních odrostech nemusíte hned běžet ke kadeřníkovi.

Pro blondýnky s tmavými odrosty byl speciálně vyvinut odstín Light Blond.

V klidu a doma

Aplikace je velmi snadná. Stačí, když Magic Retouch důkladně protřepete a poté jej nastříkáte ze vzdálenosti deseti centimetrů ke kořínkům. Sprej postupně zaschne a přirozeně splyne s vaším odstínem vlasů. Barva je voděodolná, neotírá se a vydrží vám do té doby, než vlasy umyjete šamponem. A nemusíte mít obavy – k pokožce i k vlasům je velmi šetrná. Díky Magic Retouch získáte bez stresu a v klidu domova dokonalou blond hřívu, která působí zcela přirozeně.

Externí obrázek
  13:22
Témata: Marilyn Monroe, Řím