L’Oréal Professionnel oslavil své 110. narozeniny ve velkém stylu. Na tři březnové dny pozvala francouzská značka profesionální vlasové kosmetiky do Paříže 1700 kadeřníků z více než 40 zemí světa a uspořádala tu největší vlasovou show, jakou si dovedete představit. Nechyběla ani ambasadorka Alexa Chung nebo herečka Catherine Deneuve, která je ztělesněním dokonalé Francouzsky. A my jsme byli u toho.

Byla to krásná, intenzivní a také tematická oslava. La French je umění barvení vlasů, které přináší jedinečný personalizovaný výsledek pro klientku díky profesionálnímu přístupu kadeřníků L’Oréal Professionnel. Tento koncept se prolínal všemi kolekcemi účesů, které během úvodního večera předvedly světové kadeřnické hvězdy, jako je Adir Abergel nebo Odile Gilbert. Začalo to jako celkem poklidná přehlídka úžasného vlasového umění, ovšem při závěrečném defilé a za znění hitu Vogue od Madonny už byli na nohou a tančili úplně všichni.

Druhý pařížský večer pokračovaly oslavy 110. narozenin vyhlášením vítězů prestižní L’Oréal Professionnel Style & Colour Trophy. Českým želízkem v ohni byl kadeřník Honza Kořínek, za Slovensko soutěžila Michaela Čomajová. Hlavní cenu si nakonec odnesla Wendy Gunn z Austrálie.

Vlasová show v duchu La French byla přenášena živě pro tisíce kadeřníků na celém světě.

Externí obrázek

Výlet se netýkal jen účesů, ale také poznávání všeho francouzského. V ulicích Paříže jsme zjišťovali, co doopravdy znamená La French.

Externí obrázek

Modelka Zuzana Stráská a beauty redaktorka Harper’s Bazaaru Zdenka Tomis během zahajovacího večera v Carrousel du Louvre. O vlasy Zuzany Stráské se postarala Petra Měchurová.

Externí obrázek

Beauty redaktorka Zdenka Tomis vše sledovala z první řady.

Externí obrázek

O style & Colour Trophy se utkali kadeřníci ze 40 zemí včetně České a Slovenské republiky. Zvítězila Austrálie.

Externí obrázek

Cílem bylo nejen oslavit výročí, ale i představit typický francouzský šarm. Proto nechybla herečka Catherine Deneuve.

Externí obrázek

Byl to zároveň večírek. Během úvodní hair show vystoupila kapela HollySiz.

Externí obrázek
  11:30