Pavel Bauer vytvořil pro AVON trendy mark look, kde pomocí vybraných produktů této řady vykouzlil výrazné a efektní líčení. Vyzkoušejte si také, jaké to je být na chvíli okouzlující markgirl.

Co říká o Sabině Pavel

Zkuste se nalíčit jako naše markgirl Sabina. Nebojí se výzev a rada zkouší nové trendy. Má nádhernou pleť, která nepotřebuje silný makeup, na druhé straně snese i kreativnější líčení. Také kvalita pleti snese i lesklý efekt, který na ní krásně sedí. V nabídce mark. najdeme několik produktů s lesklým efektem, např. duo blush tvářenka nebo highlight strobing duo. Velké oči jsou ideální na linku. Tento typ se velmi snadně líčí, protože vynikne spoustu stylů líčení očí.

POSTUP:

Tvář:

-    Lehký základ zdokonalíme kompaktním pudrem mark. a vymodelujeme pleť. Světlejší odstín na střed obličeje a pod oči a tmavší pod lícní kosti, spánky a pod bradu.

Oči:

- U líčení očí jsem se zaměřil na linku. Tou vykreslete celé horní víčko od vnitřního k vnějšímu koutku a lehce protáhněte. Vytvoříme tak dojem většího oka.

Rty

- Na rty jsem použil tekutou rtěnku Mark Orange You Happy, která poskytuje rtům intenzivní plné krytí. Můžete kombinovat s tužkou na rty pro dokonalý tvar vašich rtů. Vybraný oranžový odstín rtů se hodí i na běžné denní líčení.

Tento mark look můžeme jednoduše obměnit výběrem jiného odstínu rtěnky. Na večerní party zkuste sytější odstín flushed, rafinovaně zvýrazní celkový look. Rtěnka je dostatečně výrazná a díky malinovému odstínu může být zajímavou alternativou k červené rtěnce.

Zkusit můžete i variantu „Nude “ rty a získáte úplně jiné líčení. Pavel doporučuje odstín Nudeitude–Takto světlý odstín dá krásně vyniknout výrazné oční lince. Světlá rtěnka zároveň vytvoří efekt snědší pleti.

 

  13:06,  aktualizováno  24. března 2019 15:10