Ráno i večer, na sladko i slano! Rýžová dieta vás bude bavit.

Zrníčka rýže jezte, co hrdlo ráčí! Je lehká, snadno stravitelná, s obsahem důležitých minerálů a vitaminů. Na její účinky jsme se zeptaly jedné zpěvačky.

Konečně spolehlivá dieta

„Mám recept, který u mě funguje, a proto ho využívám i coby dietu,“ sází zpěvačka na účinnost rýže. Vychutnává si ji i proto, že oproti ‚zaručeným‘ dietám, které za dobu svého života v showbyznysu osobně vyzkoušela, je rýžová dieta zdravá. I když čas od času hřeší a mlsá, s rýží se opět rychle dostane do formy. „Pravidelně si dávám ‚rýžové tři dny‘,“ podělila se s námi o své tajemství na štíhlost.

„Aplikuju je jednou za měsíc. Rýže je ostrá, spolehlivě vyčistí trávicí trakt a zbaví jej všeho zbytečného. Člověk je pak zase schopen vstřebávat nové věci – zdravé i ty nezdravé,“ říká s šibalským úsměvem a nepřímo tak potvrzuje, že i ona  má své slabé chvilky, kdy se mlsání neubrání. Pokud na suché rýži tři dny nevydržíte, podle zpěvačky stačí i jeden den. Aspoň pro poprvé, než si tělo na změnu jídelníčku zvykne. „Vydržet to ale jde. Musíte se přinutit a říct si, že je to daň za to, že po zbytek měsíce už můžete jíst všechno.

  7:57,  aktualizováno  24. března 2019 18:30