Toužíte po dlouhotrvajícím objemu od kořínků až ke konečkům? Užijte si ho díky žhavé novince! Nebojte se v sobě probudit rebelku a vyzkoušejte jedinečné a nevídané účesy.

Představujeme vám Rebel Push – Up! Jedná se o texturizační pudrovou pěnu, se kterou vytvoříte ojedinělé účesy. Díky inovativnímu složení s kalcium karbonátem nadzvihne vlasy od kořínků a poskytne zpevnění bez pocitu slepených vlasů. Navíc obsahuje pudr, který zajistí odolnost účesu a pěnu, která poskytuje hebkost a snadnou úpravu.

Mikroprášek v pěně je absolutní novinkou! Originální styling vytvoříte pomocí jednoduché aplikace pěny, inspirované profesionálními postupy ze zákulisí světových kadeřnických show! Nezapomeňte, že tajemstvím extra objemu je správná technika při fénování. Po nanesení prášku předkloňte hlavu a vyfoukejte oblast u kořínků vlasů. Můžete je pročesávat prsty nebo použít hřeben se širokými zuby. Na závěr vlasy upravte do požadovaného tvaru, fén nastavte na studený vzduch a ještě je asi minutu profoukněte.

Dopřejte svým vlasům také pravidelnou péči a navštivte kadeřníka. Vyberte si toho svého snadno zde!

  9:07,  aktualizováno  21. března 2019 11:14