Oči bývají často první věcí, které si u druhých všimneme. Pokud chceme na někoho udělat dojem, dlouhé, tmavé a husté řasy mohou být tím pravým prostředkem. Ne každá žena však má dostatek času či financí na to, aby pravidelně docházela do salonu na prodloužení, natočení a zhušťování řas. Naštěstí existuje hned několik způsobů, jak své řasy vyživit a zkrášlit v několika jednoduchých krocích i z pohodlí domova.

Ricinový olej

Oblíbený olej, který je známý pro podporu růstu vlasů, obočí i řas je jedním ze způsobů, jak svůdnému pohledu napomoci. Jedná se o hutný olej s protizánětlivými a antibakteriálními vlastnostmi. Pro neodolatelně krásné a dlouhé řasy naneste kapku ricinového olej štětečkem či vatovou tyčinkou přímo na kořínky řas, a to denně ihned po odlíčení. Výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Jojobový olej

Dalším favoritem mezi přípravky pro růst vlasů, obočí i řas je jojobový olej. Tento olej nejenže řasy hydratuje, ale také ochraňuje vlasové tkáně, které řasám umožnují být delší. Po odlíčení a vyčištění obličeje namočte štěteček či vatovou tyčinku do oleje a opatrně naneste na kořínky řas. Pro nejlepší účinky nechte olej působit přes noc.

Masáž

Ať už jde o podporu růstu vlasů, obočí či řas, je vždy důležité zvýšit průtok krve a její cirkulaci pod pokožkou. S tím bez pochyby pomáhají oleje a další přípravky, ale jedním z nejlepších metod, jak cirkulaci nastartovat, je masáž v dané oblasti. Dopřejte si uvolňující masáž očního okolí a zrelaxujete po dlouhém dni,  zároveň tak podpoříte i růst vašich řas.

Řasenka

Řasenka patří k nepostradatelné výbavě každé ženy a je to právě tento malý zázrak, který z vašich očí vykouzlí nepřehlédnutelný objekt. L´Oréal Paris Unlimited Mascara je dlouhotrvající řasenka, která zkrátka nemá limity! Řasám dodá délku a hustotu bez jakéhokoliv slepování. Díky inovativnímu aplikátoru, který lze ohnout, umožňuje perfektní aplikaci. Poloha kartáčku rovně je perfektní pro nanášení řasenky na vrchní řasy, ohnutý aplikátor naopak umožňuje precizní zvýraznění spodních řas. Pro dokonalý pohled bez limitů!