Ke stému výročí naší krásné republiky jsme připravili v pořadí již druhou spolupráci s oblíbenou spisovatelkou a módní ikonou Bárou Nesvadbovou. Limitovaná edice pokrývek je inspirována osobnostmi, které se nezapomenutelně zapsaly do naší historie.

A co Báru inspirovalo k další spolupráci a této krásné Prvorepublikové kolekci?

“Ve všeobecném negování naší republiky její minulosti a dnešních poměrů, jsem moc chtěla vyzdvihnout jedinečnost lidí, kteří dodnes svým umem nepřestávají těšit, jedinečnost TONAKU, jako firmy, přežívající generace a pro mne jedinečnost země, které říkám domov. Mnozí mohou polemizovat u které osmičky jsme měli být víc hrdí, chovat se jinak, mohou mít pravdu, jsem však v soudech pokornější a naši zem čistě a zcela realisticky miluji. Nevyměnila bych ji. A tak dostala na oslavu sta let od TONAKU a ode mne kloboučky :-)”

Pro limitovanou kolekci si Bára vybrala tyto osobnosti a k nim dotvořila pokrývky hlavy:

TOYEN

„V temném sále života se dívám na promítací plátno svého mozku“

 

MILENA

„Dva lidé mohou mít jeden jediný rozumný důvod pro to, aby se vzali. Že prostě nemohou bez sebe žít.“

ADINA

"Žít pro budoucnost je stejně chybné, jako žít v minulosti a jenom ten, kdo žije pro přítomnost, dovede ocenit, co mu přinese dnešek".

V+W 

"O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak"

Všechny klobouky jsou vybaveny černobílou podšívkou s textem a strečovým potním páskem lemovaným červenou paspulí s asymetricky umístěným věnováním republice: "Polibek pro stoletou, svobodnou a stále krásnou."

Všechny pokrývky hlavy z Prvorepublikové kolekce jsou krásné nejen na povrchu, ale i vnitřním zdobením. Zde je vždy vyobrazena daná osobnost a stejně tak nesmí chybět i česká vlajka. Dominantní barvou je Bářina oblíbená černá a rozjasňujícím prvkem je krásná červená. Kolekce obsahuje jak prudce elegantní a rafinované tvary, tak i jednoduché minimalistické či zcela ležérní. Poprvé je také obsažen klobouk pánský s odkazem na tradiční černou fedoru.

Na své si tak přijdou opravdu všichni milovníci pokrývek hlavy!

 

 

  14:30,  aktualizováno  24. března 2019 14:23