Francouzky a speciálně ženy žijící v Paříži jsou vždy stylové, elegantní a krásné. Odhalili jsme, co stojí za jejich vytříbeným vzhledem. Stačí se jen nechat inspirovat:

Dbají na dokonalou pleť

Čím více se vydáte na "Východ", tím uvidíte, že ženy používají více make-upu a barev. To je přesný opak Pařížanek. Ty nedokonalosti na pleti nezakrývají, ale dbají na to, aby měly dokonalou a perfektně pěstěnou pleť. Používají přípravky přesně pro svůj typ pleti a dbají také na důkladné čistění. Rády používají micelární vody a dermokosmetické značky, které kupují v lékárně. Pro péči si většinou chodí právě do ní a nebo pro luxusnější značky do drahé parfumerie. Raději si vždy koupí jedem drahý přípravek, než deset levných, které neúčinkují. Také nikdy nezapomenou z domu ven bez ochranného krému proti slunci. Po celý rok.

Příliš se nemalují a nosí červenou rtěnku

Když mají krásnou pleť, vystačí si jenom s lehkým make-upem, korektorem, černou řasenkou a hlavně rudou rtěnkou. Ta je jejich poznávací znamením. Nebojí se ji nosit na den, ale také na večer. Rtěnky si vybírají krémové nebo matné - matné nádherně vypadají zejména večer. K večernímu make-upu ještě přidají na víčkách tmavého očního stínu. K černým jednoduchým šatům to působí nádherně.

Rády používají multifunkční oleje

Jaký přípravek nechybí v koupelně žádné Pařížance? Multifunkční suchý olej! Používají ho místo krému na pleť, na suché konečky vlasů, po koupeli na celé tělo i místo krému na ruce. Jedna jediná lahvička toho dokáže tolik. Navíc se tento olej skvěle vstřebává, nádherně voní a hlavně funguje. Výborný je také na cestování, kdy s sebou nemusejí vozit tolik přípravků.

 

  11:27,  aktualizováno  24. března 2019 14:32