Právě teď je ideální čas dodat svojí pleti zářivost! Víme, jak na to:

Krok 1: Připravte podklad


Jak bude make-up finálně působit, závisí na kvalitně připraveném "podkladu". Když se nalíčíte bez předchozí péče, bude make-up dělat fleky, pleť bude vysušená, zvrásněná a i když jste mladá, můžou se na ní objevit vrásky. Proto pleť nejprve vyčistěte - ano i ráno a pak ještě na vlhkou pokožku aplikujte pár kapek hydratačního séra s obsahem kyseliny hyaluronové. Pak použijte hydratační krém. Pleť se tak vyživí, zásobí vodou a bude celkově krásnější.

Krok 2: Použijte bázi


Podkladová báze pod make-up je velmi důležitá - vyhladí pleť a zahladí póry. Navíc díky ní bude make-up déle držet. Skvělé jsou rozjasňující báze, které obsahují pigmenty, které odrážejí světlo, takže se pak pleť jeví opticky dokonalejší a zářivější, než ve skutečnosti je.

Krok 3: Vybírejte si co nejlehčí make-up


Ty tam jsou doby silných, krycích make-upů. Ty působily jako maska a byly na pleti příliš vidět. Teď letí  lehké jako pírko a tekuté jako voda. Okamžitě splynou s pletí, avšak skvěle sjednotí pleť a působ jako druhá kůže. Důležité je si vybrat odstín co nejpodobnější vaší pleti, proto je vždy zkoušejte a kontrolujte na denním světle.