Ještě než odhalíme nohy, výstřihy a celé ruce, měly bychom se předtím postarat o svou pleť, která je po náročném zimním a předjarním období unavená. Zkuste naše recepty.
Levandule

Levandulový krém na zjemnění

Vyrobte si sama doma zcela přírodní krém plný látek prospěšných vaší pleti.

Budete potřebovat: lžičku a půl včelího vosku, 30 ml výtažku z levandule, 15 ml mandlového oleje, 15 ml oleje z pšeničných klíčků, půl lžičky vitaminu E a extrakt z grapefruitových peciček (slouží jako přírodní konzervant). 

Jak na to? Rozpusťte vosk a oleje ve vodní lázni. Za neustálého míchání přilijte výtažek z levandule. Po vystydnutí přidejte vitamin E a extrakt z grapefruitových pecek. Důkladně promíchejte. Neskladujte déle než 2 měsíce.

Zkuste mezoterapii

Na jaře je třeba ošetřit pleť. Vyzkoušejte mezoterapii - redukuje vrásky, odstraňuje kruhy pod očima, zvedá kontury v obličeji - a funguje téměř okamžitě. 

O co jde? Jde o speciální dermatologické ošetření, kdy se mikrojehličkou aplikuje do pokožky kyselina hyaluronová, plazma, vitaminy a koktejl omlazujících látek. Množství a složení koktejlu určuje lékař po konzultaci s klientem. Ošetření trvá zhruba 40 minut. Hledejte na internetu, která pracoviště a kliniky ho nabízejí. 

  0:01