Zcela nový look v okamžiku!

Třpytivá oční linka


Jeden malý detail a kolik toho dokáže! A nemusíte dělat téměř nic, jen si přes své oční stíny a denní podklad namalovat nad horní řasy výraznou, třpytivou oční linku s glitry. Nebojte se barev  - kromě klasické zlaté a stříbrné krásně vypadá i fialová, temně zelená, modrá nebo tyrkysová! Zbytek líčení nechejte takový, jaký jste měla. Rty by měly zůstat nenápadné.

Temně vínové rty


Výrazné rty úplně promění celý vzhled. Krásně vypadají všechny odstíny červené - to je klasika. Vínová však působí elegantně a přitom záhadně. U tmavých rtěnek používejte kvůli rozpití barvy konturovací tužku a barvu a tvar rtů lépe vymalujete štětečkem na rty.

Umělé řasy


Výrazné řasy dodají očím ten správný slavnostní vzhled a přitáhnou k nim náležitou pozornost. Skvělé jsou proto umělé řasy (ne trsy, ale ty klasické), kterých je hodně druhů. Efektně působí ty, které mají nejvíce "chloupků" u vnějších koutků, takže oči po nalepení mají mandlový, sexy tvar. Lepí se speciálním lepidlem, které bývá součástí balení, na již nalíčené oči. Nejlépe vám k tomu pomůže pinzeta.