I naprosto fádní oděv může mít zatraceně svůdný šmrnc. Stačí k tomu nápadité zdobení, které dodá modelu sexy grady. A přesně takové jsou kousky s průstřihy. Ty jsou pro letošní rok nepostradatelným prvkem dámských šatníků. Pojďme se podívat na ty nejlepší šaty, overaly a trička z aktuálních módních kolekcích.

Průstřihy mohou mít nespočet podob, což je velká výhoda. Vyberou si tak ženy odvážné, ale i ty konzervativnější. U šatů a overalů nejčastěji naleznete průstřihy v přední části trupu. Buď je zdobí decentní průstřih těsně pod prsy, spatřit lze také výraznější děrování odkrývající oblast pupíku, nebo cool odhalení ve vrstvách nad sebou. Trička mají často rafinované průstřihy na zádech. Nositelka by u těchto topů měla rozhodně zapomenout na podprsenku. Přiznaným spodním prádlem lze zkazit celkový fashion efekt. Dalším průstřihem, jež můžete spatřit, je v oblasti ramen. Odhalené ruce působí romantickým a ženským dojmem.

Z kolekce: H&M, 849 Kč

Jelikož se průstřihy často objevují u oděvů něžných, stanou se vhodnou kreací na rande a zamilované večeře. Parádu v nich však uděláte také na party, ve škole, v práci, zkrátka všude. Podstatný je střih, který bude lichotit vašim křivkám. Holčičí look propůjčí šatičky se sukní v áčkovém střihu těsně nad kolena. Elegantní dámou se stanete v obepnutém kousku v délce do poloviny lýtek, známou pod označením midi. Pravou večírkovou královnu z vás vyčarují obepnuté mini s blýskavými flitry.

399 Kč

Máte ráda pohodlí zkombinované s moderním designem? Pořiďte si overal. Úchvatně působí střihy s lacláčovou vrchní částí a rozšířenými nohavicemi. Pro netradiční, ležérní look vlasy ozdobte stylovým šátkem a na nohy obujte pohodlné tenisky. Takovou kreaci užijete například na uvolněném hudebním festivalu, kterých nás ještě čekají mraky.

Z kolekce: Bershka
Témata: Grada, H&M