A je to tady, čas plnit novoroční předsevzetí. Upsali jste se i vy intenzivnímu cvičení a budování svalové hmoty? Než vyrazíte do posilovny, pořiďte si novou sportovní garderobu, jistě vás to správně namotivuje!

Sportovní hvězda

V lednu obvykle všechny posilovny a zařízení, kde se sportuje, praskají ve švech, všichni chtějí začít znovu a lépe! Co by vám nemělo chybět v tašce na cvičení?

Kromě ručníku, pohodlných tenisek a bavlněných ponožek i padnoucí tepláky nebo legíny. Využijte toho, že frčí kousky s vysokým pasem, jsou pohodlné a ještě vám zploští břicho. Hodí se i funkční triko a mikina.

Mini i maxi

Se cvičením řada lidí začne právě proto, že není spokojena se svou postavou. Z toho jasně plyne, že moderní elastické sportovní úbory počítají s pár kily navíc. I ve větších velikostech jsou slušivé a velmi pohodlné.

Speciální

Ano, cvičit můžete ve starém triku, ale určitě to půjde lépe v novém, které je vyrobeno z rychleschnoucího funkčního materiálu.

Některé sportovní podprsenky jsou nejen funkční, ale i trendy. Hodí se tak k běžnému dennímu nošení.

Komplet

Teplákovky má většina z nás spojené s tmavě modrou barvou a hodinami tělesné výchovy. Ale takové nevzhledné kousky už dávno odvál čas! Ty moderní se nabízejí v lákavých barvách a mají přiléhavé střihy. 

Podívejte se, v čem cvičí celebrity

Témata: Týdeník Tina