Chladné období zimy už začíná rozehřívat nová kolekce předního italského tvůrce bot – firmy BALDININI.Je plná jiskřivých nápadů, noblesní osobitosti a extravagantní krásy. Nádherné období jara a léta mohou tak dámy bezstarostně roztančit s prosluněnou náladou. BALDININI v každém novém kousku myslel na ženský půvab.
Oslňující kolekci BALDININI pro jaro a léto 2019 charakterizuje jako obvykle pestrá paleta barev. Vládnoucím karibským odstínům a barvám spojeným s kreolskými národy dominuje růžová, fialová, barva fuchsie a zelená tropických vodních toků. Významný podíl má také hnědá barva v nádechu sienny a hořčice, kterou najdeme především na kovbojských botách s dekorativní přezkou.

Nevšedním vzhledem na sebe upoutá také řada obuvi inspirovaná dílem americké malířky Georgie O´Keeffe. Jedinečné vzory v ní zkrášlují vícebarevné potisky a obzvláště u sandálů je to rovněž dvoubarevné zdobení kamínky.

Další výrazný prvek se nese na vlně módy osmdesátých let. Jsou to zejména kreativně upravené nápisy, ale také probarvené logo, dekorování skleněnými drahokamy a blyštivými podrážkami, které najdeme jak na elegantních botách tak na klasických „sneakerkách“.

V nové kolekci pochopitelně nemůže chybět ani lesknoucí se nappa kůže, jež se skvěle vyjímá i na nových páskových sandálech. Jejich další variantu odlišuje například silná podrážka, obruba s perlami, elastické prvky a opět vkusné nápisy.

Nejzářivější ozdobou jarně-letní kolekce jsou pak spolu se sandály rovněž lodičky na vysokém podpatku nejen s nádherně útlými liniemi, ale také s oslňujícími flitrovými a lamé detaily.

BALDININI svou novou kolekcí opět dokonale ctí nezkrotnou ženskou duši a okouzluje obdivuhodným kontrastem tvarů a barev.

V galerii najdete malou ochutnávku z kolekce BALDININI:  0:01,  aktualizováno  24. března 18:14