Sezóna večírků a vánočních party se blíží. Víme, jaký make-up je nyní in!

Nebojte se barev


Na večírky je dovoleno vše. A nebojte se ničeho výrazného - když je přítmí a umělé světlo, barvy opticky vypadají více tlumeně. Jednoduchým trikem jsou barevné oční linky. Můžete je nanést k řasám nebo s nimi vymalovat na očích geometrické obrazce. Růžová, fialová, tyrkysová, žlutá. Vše je dovoleno. Krásně vypadají i linky obsahující třpytky.

Třpyťte se!


Glitry vládnou této sezóně - krásně vypadají na víčku, ale také na tvářích, na čele nebo je naneste do středu rtů. Nejprve vymalujte rty výraznou rtěnkou - například vínovou, čokoládovou nebo temně rudou. Krásně tyto odstíny působí, pokud jsou v matném provedení. A pak na ně, jako kontrast, do středu naneste třpytky - například zlaté, stříbrné nebo holografické.

Vylaďte se do jedné barvy


Buďte za sněhovou královnu nebo se naopak celá třpyťte jako slunce. Nádherně vypadá celé líčení laděné do stříbrné. Na víčkách, na rtech i na tvářích. To samé můžete udělat i se zlatou. Kovové odstíny zkombinované s třpytkami vypadají nádherně. Pak ještě naneste glitry na pěšinku do vlasů. Výsledný efekt bude dokonalý!

 

  10:52,  aktualizováno  21. března 2019 11:16