Nebát se být jiný. Držet se své vlastní originality, byť jdete zcela proti proudu. Přesně k této cestě motivuje model, influencer, zpěvák, módní návrhář a vizážista Jeffree Star. Jeho vlastní značka dekorativní kosmetiky JEFFREE STAR COSMETICS je zcela stejná jako on. Výjimečná, originální, netuctová. Rtěnky sytých odstínů v obale evokujícím náboj, paletky očních stínů, které připomínají zlatou cihlu, peeling na rty, který můžeme bez obav slíznout, či make-up, to vše a mnohem více zahrnuje nová řada kosmetiky JEFFREE STAR COSMETICS.
O tom, že každý jsme originál, není pochyb. Není na světě jiná žena stejná, jako jsme právě my. Někdo jde však s unikátností ještě dál a svým oblékáním, výrazným make-upem a tetováním s chutí vyjadřuje svou nezávislost a jinakost. Stejně tak to má Jeffree Star, který svou dekorativní kosmetikou JEFFREE STAR COSMETICS vybízí lidi, aby se nebáli ukázat své vlastní já. Tato kosmetika je nově exkluzivně k dostání v síti parfumerií Marionnaud.

JEFFREE STAR 24 KARAT PALETTE

Podobně jako nejdražší kov budete zářit s touto paletkou očních stínů. Šest sytých, dobře pigmentovaných barev, které drží. Kromě očí se dají stíny využít také jako rozjasňovače na obličej, ale třeba i tělo. Stačí si jen vybrat barvu, na kterou máme dneska chuť a pořádně se rozzářit. Aplikujte štětcem podle nálady a chuti. Cena 1159 Kč.

JEFFREE STAR ANDROGYNY EYESHADOW PALETTE

Kazeta očních stínů, se kterou se dá doslova čarovat. Ostatně jak z říše pohádek působí také zrcátko, které je součástí paletky. Deset odstínů barev, které mají vysokou pigmentaci, a velmi dobře se s nimi pracuje. Nekonečné množství variant k vytvoření těch nejzajímavějších looků. Vybírat můžeme ze super matných stínů, ale také kovových. Cena 1199 Kč.

JEFFREE STAR BLOOD SUGAR EYESHADOW PALETTE

Rudý kufřík s kovovým zapínáním se zrcátkem plný božských očních stínů. To je Jeffreeho Blood Sugar! Paleta obsahuje tři druhy očních stínů – matné, metalické, které zanechávají výrazný kovový look a třpytivé. Osmnáct barev, ze kterých si vybere svou oblíbenou barvičku naprosto každý. Cena 1559 Kč.

  14:32,  aktualizováno  21. března 2019 11:16