Zapomeňte na tekuté laky, které nic nevydrží a dlouho schnou! V Americe nyní letí speciální pudry, díky kterým budou vaše nehty dokonalé i několik týdnů!

Co to je?

Dip Powder Nails je nová technologie a nový trend ve zkrášlování nehtů, který k nám přišel z USA, jako alternativa laků na nehty. Celé gró tkví v nanesení podkladového nátěru (není to lak, ale speciální látka podobná lepidlu, které se používá v chirurgii, proto nehty nepoškozuje a snadno se odstraňuje). Po nanesení "lepidla" na nehet se pak prst ponoří do pudrové barvy, která na poklad přilne. Přebývající pudr na okrajích nehtů se pak jen jednoduše štětečkem šetře. K zatvrdnutí není potřeba žádné UV lampy. Vše samo vytvrdne a o polovinu rychleji, než klasický lak.

Benefity pudrových nehtů

Jsou ideální pro slabé nehty, protože je zpevňují a také je neničí. Nehty vydrží v perfektním stavu 2 - 5 týdnů, většinou se barva musí obnovit ne kvůli jejímu poškození, ale kvůli odrostům, které jdou vidět u nehtových lůžek a nevypadá to dobře. Skvělá je také variabilita pudrů a jejich efektů, fantasticky se s nimi dělá například nyní velmi oblíbený glitter nebo-li třpytkový trend.

Jak vše probíhá?

Nejprve se na nehty nanese podkladová báze - aktivátor, pak se nehet ponoří do prášku. Postup se opakujte a nakonec nanese speciální top coat, který vše zafixuje. Když nehty rychle zaschnou, vytvoří se na nich odolná vrstva, která se dlouho neloupe a odolá téměř všemu. Jedinou nevýhodou této metody je, že se odstraňuje přípravkem na bázi acetonu, který může nehty vysušovat a dělat je křehčími. Proto doporučujeme raději tuto metodu ne zkoušet doma, ale raději zajít si k odborníkům, kde vám nehty před další aplikací i správně ošetří a vyživí.

  11:37,  aktualizováno  21. března 2019 8:17