Krátká tílka a trička nalezneme ve všech aktuálních kolekcích. Jde o cool oděv, který se už nějaký ten pátek drží v popředí trendů. Jenže má jistá úskalí. Pokud nechcete být zařazena do módního pekla, podívejte se, kdy se raději crop topu vyhnout.

Kdo by měl na crop top zapomenout?

Zkrácená varianta tílka či trička má mnoho tváří. Hodí se naprosto ke všem stylům, které napříč módním světem nalezneme. Ne pro každého jsou ale krátké svršky vhodné. Často se jim vyhýbají ženy kypřejších tvarů, což není nutné. I boubelkám crop topy budou lichotit. Jsou však dva typy postav, kterým nikdy slušet nebude.

Z kolekce: H&M, 249 Kč

První je vyvinutý hrudník a široká ramena. Krátký oděv opticky na objemu přidá, což ne vždy musí být sexy. Horní část těla ještě více rozšíří. Rozhodně by jej neměly oblékat dámy s větším břichem. Nemusíte mít vysportovaný pekáč buchet na břiše, ale záměrně přiznané tukové prstence, které se derou z trička a přetékají přes lem džínsů, jsou terčem posměchu a narážek. V tomto případě buďte soudná. Raději neduhy ukryjte pod jiný stylový svršek.

Z kolekce: Stradivarius, 249 Kč

Jak crop top nosit?

Bez nadsázky můžeme říci, že krátký oděv lze zkombinovat s čímkoliv si zamanete. Velmi žensky vypadá crop top ve spojení se sukní midi střihu. Může se jednat o hit mezi sukněmi - plisovanou sukni, nebo tu ze saténu. Rafinovaný elegantní šmrnc získáte za pomoci krátkého tílka a širokých palazzo či culottes kalhot. Ležérní pohodářka si zamiluje outfit v podání trendu z devadesátek - mom jeansů s vysokým pasem a crop topu. Krátký svršek se ale hodí i k obyčejným teplákům a šortkám.

Z kolekce: Zara, 199 Kč

V chladnějších dnech si přes crop top můžete vzít módní sako, džínovou bundičku, rockerského křiváka, volnočasového bombera, streetovou kostkovanou košili, zkrátka cokoliv. Krátké svršky jsou natolik univerzální, že se určitě vyplatí si jich pár do své garderoby pořídit. Vyrazte na nákupy nejlépe ihned. Díky slevovému období je pořídíte za hubičku.

Z kolekce: H&M, 249 Kč
Témata: H&M