Možná máte tisíc a jeden důvodů, proč nehodláte nikomu předvádět své dolní končetiny. Jsou nateklé, vyzdobené „křečáky“, nemají hezký tvar, špatně se opalují… A dost! Je léto, nohy jdou na výstavu, ať se vám to líbí, nebo ne.

Neplánujte, že se budete péct v dlouhých kalhotách, nohy chtějí dýchat. I když se vám nemusí zdát úplně dokonalé, z módních trendů jim určitě ještě něco hezkého vyberete.

Tak především, hodně frčí mini délky, což možná ani slyšet nechcete. Zajímavé je, že sukénky jsou často vybaveny skrytými šortkami, to aby nechtěně nevykukoval zadeček.

Ale jistě, jestli se na takové kejkle necítíte, jdeme dál. Na sukních se začaly objevovat třásně, což je dobrá zpráva, nohy jsou rafinovaně zahaleny a přitom pořád mohou vykukovat.

Podobné je to s dlouhými háčkovanými sukněmi. A do toho se nám mezi trendy zabydlely i rozparky, někdy opravdu odvážné. Pokud vám z toho běhá mráz po zádech, můžete si oddechnout.

Návrháři mysleli i na to, že někdo prostě raději ukazuje nohy méně než více. Proto tu máme k dispozici pestrou škálu šatů a sukní v midi délkách a samozřejmě zkrácené kalhoty, kompromis mezi šortkami a dlouhými nohavicemi, které odhalí jen kotníček.