Každý ji důvěrně zná a co se týče nejoblíbenějších materiálů, vždy bude džínovina na předních příčkách módní hitparády. Zaslouží si to!

Denim zná už hezkých pár generací. Ve svých počátcích byl materiálem pro šití pracovních oděvů, časy se ale změnily a z džínoviny, rifloviny nebo denimu se stala stálice v našich šatnících. Džínové šaty, sukně, košile a kalhoty jsou pořád hodně populární.

Před rokem 1989 milovnice módy snily o drahocenném a nedostatkovém kousku „modrého nebe“.  I když dnes už o džínovině nemusíme snít a můžeme si ji koupit kdykoliv a v jakékoliv podobě, stále patří k největším módním srdcovkám a z módy vůbec nevychází.

Tip

V džínách můžete klidně vyrazit i na nějakou slavnostnější akci. Zvolte ty v námořnické modré nebo černé barvě, zkombinujte je s elegantním topem či blůzkou a obujte k nim společenské lodičky na jehle.

Ať už se to týká džínových bund, sukní různých typů (i těch propínacích), nebo šatů, o nepřeberném množství druhů a střihů džín nemluvě. Denim vždycky byl, je a bude sázkou na jistotu.

Pokud se vám líbí elegantnější outfity, zkuste denimovou bundu ve stylu šatů. V kombinaci s bílou barvou perfektně vynikne výrazná bižuterie.

„Džíska“ dnes už patří k módní klasice. Hodí se ke kalhotám, sukním i šatům a je dokonale univerzálním kouskem v každém šatníku.