Vyberte si look, který koresponduje s vaší osobností. Aktuální trendy líčení jsou nakloněny něžným romantičkám – stejně jako odvážným rebelkám.

Třpytivá elegance

Základem je hebká a projasněná pleť. Ještě zářivější musí být víčka, proto sáhněte po stínech s jemným metalickým nebo perleťovým efektem. Precizně upravené obočí a plné rty jsou zárukou, že se rozhodně neztratíte v davu.

Rebelka

Trendy look na konec roku: Rebelka

Odvažte se

Konec roku je spojený se spoustou kouzelných okamžiků, kdy nám na vzhledu záleží víc než jindy. Nebojte se barev ani třpytu. Je čas se při líčení trochu odvázat.

Intenzivní odstíny jsou v módě. Rty nalíčené rtěnkou na barevné škále od sytě rudé až po temně fialovou doplňte světlými stíny s rozjasňujícím efektem. Pak už jen linky a řasenku ve dvou vrstvách – a dramatický look hodný všech večírků je na světě.

Jemná noblesa

Trendy look na konec roku: Jemná noblesa

Nalíčená – nenalíčená, tenhle nenápadný styl líčení zvolte, pokud na sebe nechcete strhávat pozornost. Neviditelný make-up sjednotí pleť. Lehká tvářenka, trochu třpytu na víčka, intenzivní řasenka, přirozená rtěnka nebo lesk – a hned je to ono!