Konec léta se blíží, to ale neznamená, že byste si měla nechat zkazit náladu postupně se zkracujícími dny.

Udělejte si radost a pořiďte si letní novinky z dekorativní kosmetiky, které využijete jak na cestách, tak v pohodlí domova.

Voděodolná řasenka

Bude se vám hodit nejen u moře či u bazénu, ale také v horkých letních dnech, kdy by se vám klasická varianta mohla rozmazávat. Tato je navíc obohacena o ricinový olej, který řasy vyživuje a z dlouhodobého hlediska podporuje jejich růst.

Paradise Extatic voděodolná řasenka, L’Oréal Paris

Mini paletky očních stínů

Tyto šikovné paletky schovávají v každém balení harmonii pěti odstínů a bez problému se vejdou do každé kosmetické taštičky či kabelky. Pokud nosíte přes den jednoduché, přirozené líčení a večer mu chcete dodat trochu šmrnc, stanou se tyto paletky vaším pomocníkem číslo jedna.

La Petite Palette oční stíny, L’Oréal Paris

Speciální tužka na obočí

Toužíte po dokonalém obočí, které nebudete muset upravovat každý den? Pak musíte zaručeně vyzkoušet novou tužku na obočí, inspirovanou metodou microbladingu.  Jehlovitý aplikátor zajistí jemné a precizní vykreslení každého chloupku a formule s obsahem heny výdrž po dobu až 3 dnů.

Brow Artist Tattoo tužka na obočí, L’Oréal Paris

Dvoufázové rtěnky

Další oblíbenec do vaší kabelky! Rtěnka, která má na jednou konci dlouhotrvající intenzivní barvu a na druhém hydratační balzám pro příjemný pocit na rtech. Šest odstínů ve světlých nude i tmavších červených barvách dodá rtům bezchybný, sametový vzhled a komfort po celý den.

Infaillible 24H rtěnky, L’Oréal Paris

  0:04,  aktualizováno  24. března 2019 14:49