Léto je samo o sobě plné barev. Proč tedy neoživit i své kadeře? Díky netradičním barvám na vlasy můžete vyniknout z davu a být nepřehlédnutelná a zároveň chic.

Nebojte se ukázat své pravé já! Cítíte se jako mořská víla nebo jiná pohádková bytost? Pak je trend zářivých barev pro vás jako stvořený. Ať už se rozhodnete pro obarvení pramínků nebo celých vlasů, pamatujte, že zářivé barvy vyžadují speciální péči. Vyhněte se hloubkově čistícím šamponům, které by mohly způsobit předčasné vymývání barvy. Naopak dbejte na pravidelnou hydrataci hřívy, především suchých konců. Po každém mytí šamponem naneste do konečků balzám a nechte několik minut působit. Jednou týdně vyměňte balzám za hydratační masku, která proniká do vlasových vláken a vlasy vyživuje zevnitř.

Pozor si dejte při výběru vhodného produktu, záleží na vás, jaký výsledek očekáváte. Pokud s barevnými vlasy začínáte, zvolte nejprve spreje nebo semipermanentní barvy, které se rychleji vymývají. V případě, že oceníte dokonalé krytí a zářivý barevný výsledek, jsou tu pro vás permanentní barvy s dlouhotrvající výdrží.

Nové permanentní barvy Color Sensation Vivid od Garnier představují čtyři originální barevné odstíny, které odráží světlo a vlasy jsou tak zvýrazněny nevšedními a jasnými odlesky. Díky složení, obohacenému o výtažek z růže a perleť, budou vlasy po použití barvy krásně vyživené a nádherně lesklé. Každá z barev - pastelová modrá, pastelová fialová, pastelová růžová a stříbrná blond - vydrží ve vlasech 6-8 umytí. Troufnete si?

  0:10,  aktualizováno  24. března 2019 15:01