Mít vlasy lesklé a hebké je cíl, kterého bychom rády se svými vlasy dosáhly. Příroda nabízí cesty, jak tento sen uskutečnit a my se s vámi o ně rádi podělíme.

L´Oréal Professionnel přišel s novou řadou profesionální vlasové péče, který nedělá kompromisy mezi přírodním původem a účinkem. Source Essentielle až se 100 % ingrediencí získaných přírodní cestou zanechá vlasy krásně lesklé, hebké a zdravé.

Je čistě přírodní, veganská a lahvičky šampónu vlastní 90ti% míru biologické odbouratelnosti. Source Essentielle je ekologická již od počátku výroby, vrací se k přirozenosti a obsahuje minimální počet ingrediencí. Přírodní ingredience jsou získané ekologickou cestou včetně květů a lahvičky šampónu jsou navrženy pro minimální dopad na planetu.

Vyzkoušejte tuto řadu v jednom z profesionálních, ověřených a prémiových kadeřnických salónů. Jak ho najít? Pomocí Salón lokátoru! Mrkněte na stránky www.salon-expert.cz. Tam najdete ta nejlepší kadeřnictví, která stavějí na hodnotách kvality a která pracují se značkou L‘Oréal Professionnel.

  11:26,  aktualizováno  24. března 2019 14:27