Jsou dárky, které si zamilujete okamžitě!

Ať už svátek Sv. Valentýna slavíte, nebo den, lásky bychom si měli vážit každý den a dělat si radost, klidně jen tak, protože štěstí se šíří jako amorův šíp. 

Šperky ALO

Valentýnská kolekce ALO diamonds je vyznáním lásky na celý život a okouzlí srdce každé ženy. Šperky ve tvaru srdce zdobené nádherně zelenými smaragdy, romanticky růžovými safíry anebo diamanty bílými, žlutými jako slunce nebo rebelsky černými, ženám navždy připomenou, kdo je jejich pravá životní láska.

Náušnice ALO Rosia

Prsten ALO Gem of Passion

www.alo.cz

Vůně FATALE INTENSE 

Žena je jako zakázané jablko – lákavá, záhadná a neodolatelná. A přesně taková je i Fatale Intense od Agent Provocateur s kořeněnou vůní a nádechem orientálních květin. Vůně je velice sofistikovaná, provokativní, euforická a návyková. Mimořádně krásná a svůdná, stejně jako žena, která ji nosí.

Šperk Mooyyy

...můj šperk, moje vášeň. Milujete-li jednoduchost, sofistikovanost a něžnost, pak si určitě zamilujete i šperky Mooyyy. A dokonalost se zrodila…

www.mooyyy.cz 

Vůně Sweet

Nový parfém světoznámé módní návrhářky Lolita Lempicka je lákavý a neodolatelný, stejně jako touha po zakázaném potěšení a skandálně návykový díky smyslnému pižmu, které se nachází v samotném nitru této vůně. Nový objekt touhy, který probudí všechny vaše smysly…

  6:50,  aktualizováno  24. března 2019 18:32