Zavřete oči a přeneste se na prosluněnou pláž do své oblíbené exotické krajiny, nadechněte se a vnímejte pečlivě, co se děje všude kolem vás.

Uklidňující zvuky mořských vln, příjemné teplo sálající z rozpáleného písku a vůně kokosového ořechu, ze kterého popíjíte osvěžující kokosovou vodu.

Pochmurné zimní dny jsou sice proložené těmi teplejšími s občasným svitem slunečních paprsků, ale na letní odpočinek a opalování u vody si budeme muset ještě pár měsíců počkat. Přesto existuje hned několik možností, jak si navodit letní atmosféru a načerpat dávku pozitivní energie, kterou všichni začátkem roku tak potřebujeme:

1. Exotické ovoce, které vám připomene letní dny

Slunečné, teplé počasí se přenést nedá, to naštěstí neplatí o exotickém ovoci, které nám letní atmosféru alespoň přiblíží. Můžete si ho dát jen tak ke svačině nebo experimentovat a připravit si různé pokrmy a koktejly (Pina Colada jakoby přímo křičela léto!). Dopřejte si ananas, mango, granátové jablko, papáju nebo kiwi. Nesbíhají se vám sliny? Přípravu letních pochoutek si můžete také zpříjemnit poslechem letních hitů a rázem bude z vaší kuchyně plážový bar.

2. Dýchejte zhluboka

Potěšit můžete kromě chuťových buněk také ty čichové. Zapalte si svíčku s květinovou nebo ovocnou vůní, použijte parfém se svěžím podtónem připomínající vůni moře nebo si vychutnejte koupel s příměsí éterických olejů s osvěžující vůní. Nakonec máme pro vaše čichové smysly ještě jednu novinku - objemovou řasenku Total Temptation od Maybelline New York, která dodá řasám čistý objem a povznese je jako pírka, ale to není všechno! Řasenka totiž voní po kokosu a vanilce, jelikož obsahuje kokosový olej a vanilkové aroma. Její příjemná vůně vám tak navodí pocit exotického zážitku při každém použití.

24.března 2018 v 16:00, příspěvek archivován: 24.března 2019 v 16:04

?taken-by=maybelline

3. Naplánujte výlet za sluníčkem

Samozřejmě je tady také možnost dovolené někde u moře. Vydejte se do teplých krajin a prozkoumejte nová místa, která vás jistě okouzlí a vy se navrátíte zpět do běžného života plni energie a se spoustou skvělých zážitků.

 

 

  0:51,  aktualizováno  24. března 2019 16:04