Pokud se do vás dal chlad, je určitě příjemné zahřát se v teploučkém svetříku. Na výběr jich máte spoustu a to pro každou příležitost.

Dokonale vyladěné

Barevné ladění tón v tónu vždy působí moc hezky. Zkuste sladit svetr s kabátem nebo kloboukem či rukavicemi. Hladký svetřík můžete doplnit užšími kalhotami a pletenou šálou s copánkovým vzorem, každý kousek v jiném tónu stejné barvy.

Barevné ladění

Barevné ladění

Ležérní rolák

Praktický rolák zajistí vašemu krku báječné teplíčko, takže v chladném počasí je zkrátka nepostradatelný. Ať už bude „na tělo“, nebo „oversize“,  je letos in a oceníte ho na podzim i v zimě.

I vévodkyně Meghan si na roláky potrpí.

I vévodkyně Meghan si na roláky potrpí.

Sportovní styl

Klasický svetr se hodí ke nejlépe sportovnímu outfitu. Zkombinujte ho s úzkými džínami nebo legínami a doplňte vysokými kozačkami na hrubší podrážce. 

Kardigan není jen pro dámy

Máte pocit, že je to kousek garderóby spíš něco pro vaší mámu? Kdepak. Pohrajte si s barvami nebo materiály a kombinujte nekombinovatelné.

Tip: Že se svetřík moc nehodí na společenské akce? Není tomu tak. Jen je třeba zvolit ten nejjemnější materiál zdobený třeba krajkou, elegantními perličkami, štrasem, metalickou výšivkou nebo decentními flitry a vkusně ho zkombinovat se zbytkem outfitu. 

  0:15