Boty na podpatku jsou tak krásné, ale mnohdy nepohodlné. Vydržet v nich běhat celý den je téměř nemožné. Existuje však varianta obutí, která vám dodá pár centimetrů do výšky a je nesmírně příjemná. Tím jsou sandálky na klínku. Nejenže při chůzi nebudete trpět, navíc na nožce budete mít doplněk vysoce trendy.

Klínový podpatek patří ke stálicím ženského botníku. Ač byl populární především v éře květinových dětí, i dnes jej můžeme považovat z jeden z hlavních hitů, který se nikdy neomrzí. Ať už zvolíte botky na vysokém či nižším klínku, neprohloupíte. Opticky protáhnete postavu, nohy získají atraktivní délku, celkově postavu zeštíhlíte.

559 Kč

Módní rada: U bot na podpatku se často stává, že nožka sjíždí do přední části. Tomu zabráníte vložením gelových polštářku pod nárt a prsty. K zakoupení jsou v každé drogérii.

Z kolekce: Bonprix

K čemu boty na klínku nosit?

Možných kombinací je nespočet. Lze bez nadsázky říci, že jej můžete doplnit o jakýkoliv kousek. Výjimkou jsou sportovní oděvy, teplákový materiál, k nim fashion sandálky na klínku určitě nepatří. Naleznete však typy obuvi, které byste k nim obout mohla. Jedná se o sandálky na masivní podešvi vycházející z moderních ugly shoes. Jsou inspirované nezkrotnou městskou módou, takže se hodí i k velmi uvolněnému stylu.

1149 Kč

Ať už preferujete ležérní eleganci, netradiční boho módu, klasiku v podobě denimu, doplňte je o nápaditě botky na klínku. Získáte tak ryze ženský šmrnc a navíc se sama budete cítit velmi sexy. Je totiž vědecky dokázáno, že sebemenší podpatek dokáže s naším sebevědomím učiněné zázraky.

899 Kč

Jaké jsou trendy?

Na piedestalu módních hitů se pro letošní rok umístilo přírodní zdobení. Což jste jistě zaznamenala například u kabelek, které jsou v obchodech k vidění. Kromě nich se nabízejí také slaměné klobouky, jež jsou stejně působivé. Jinak tomu není ani u botek. Sandálky na klínku nejčastěji uvidíte s pleteným klínkem. Další možností je korkové provedení. Jedná se o zajímavým prvek dodávající modelu vysoce trendy punc. Atraktivním detailem je také šněrování kolem kotníku. Pokud jej uvážete až pod koleno, vykouzlíte tak nohy až do nebes. Místo černé barvy se porozhlédněte po zářivém tónu žluté či červené. Praktické, velmi krásné jsou sandálky v nude odstínu. Hodí se totiž ke všem módním kreacím.

899 Kč

Ve fotogalerii naleznete nespočet nádherných sandálků na klínku. Jaké u vás vyhrávají?