Jsou hravé, nápadité, originální, stanou se korunou každé módní kreace, řeč je o zdobných náušnicích. Právě na ty se dnes zaměříme. Každá správná žena by jich měla mít nespočet. Bez nich totiž outfit nemá ten správný fashion punc.

Jaké jsou trendy?

Hitů, které mezi šperky nalezneme, je hned několik. Však největší oblibě se momentálně těší inspirace divokým, ale fascinující podmořským světem. K vidění jsou tak doplňky zdobené o přívěsky hvězdic a jiných živočichů, mušle různých tvarů i velikostí. Náušnice v plážovém stylu jsou velmi atraktivní. Hodí se především ke streetové, nebo ležérní módě. Pokud budete chtít podtrhnout model elegantnějšího rázu, zvolte další velký trend, kterým je neotřelý mačkaný kov. Náušnice s výraznou strukturou se stanou sexy dominantou každého outfitu. Zvláště tehdy, kdy na krk usadíte masivní náhrdelník ve stejném provedení.

Z kolekce: Mirrorshop.cz

Letní klasika

Mezi letní stálice patří pestrobarevné kamínky a korálky. Nesmrtelný je také boho styl či vábení orientu. Kulaté tvary, vyryté mandaly, drobné visící plíšky, budou lichotit všem ženám. Efektně vypadají šperky s křiklavými třásněmi, z přírodních materiálů, nebo zvířecí potisky. Tím, že se jedná o nápaditý prvek, už nemusíte řešit ostatní šperky. Pohodářský look získáte ledabylým vysoko posazeným drdolem ve spojení s originálními náušnicemi. Pro maximální rebelský vzhled nezapomeňte na extravagantní záušnice.

Z kolekce: H&M, 249 Kč

Štras nejen k velké večerní

Kamínky poseté náušnice, jež působí jako zářivá noční obloha plná třpytivých hvězd, se nemusí vynášet pouze na plesy. V dnešní době se nosí i k naprosto obyčejným kouskům. Perfektně si rozumí například s džínsovými kousky ve spojení s basic tričky a tílky. V tomto případě pamatujte, že méně je více. Z tohoto důvodu blýskavé šperky noste primárně k “nudným” oděvům.

399 Kč
Témata: H&M