Povinnosti se na vás valí a váš to-do list se rozrostl do rozsahu románu? I když je to těžké, je nutné se s takovým obdobím vypořádat, ale také si nezapomínat udělat čas od čas něčím radost. Za tím si stojí i zpěvačka Mariana Prachařová.

Mariana si nedávno prošla náročným obdobím, během kterého ji čekalo mnoho nových začátků (ve škole i v práci), k tomu budování její profesní kariéry a mnoho dalšího. Aby si zlepšila náladu a projasnila hektické dny, odměnila se novým outfitem, který jí dodává sebevědomí a jehož nošení ji těší.

„Leden byl pro mě náročný, protože jsem měla zkouškové na nové škole i novou práci. Víkendy byly převážně o učení a v týdnu to nebylo jiné. Když už jsem měla chvíli čas, tak jsem si četla, koukla na film nebo si udělala radost a koupila si kosmetiku a něco na sebe. Je to povrchní, já vím, ale vykouzlí mi to úsměv na tváři, stejně jako tento elegantní outfit, ve kterém si po týdnech doma přijdu konečně jako člověk,“ svěřuje se

29.ledna 2018 v 20:43, příspěvek archivován: 24.března 2019 v 16:12

?taken-by=maripracharova" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mariana.

Přijměte tento přístup za vlastní. Za splněný úkol, dobře odvedenou práci nebo i „jen“ za zvládnutí obtížného týdne se nezapomeňte odměnit. Pořiďte si vysněné tričko, zajděte s kamarádkou na dlouho odkládanou kávu nebo popracovní drink. Dejte si voňavou koupel nebo si dopřejte svůj soukromý SPA večer, kreativitě se v těchto situacích meze nekladou. ;)

Všechny takové maličkosti vám vykouzlí úsměv na tváři a ten, jak známo, je nejlepším protivníkem proti stresu. S úsměvem jde vše lépe a život hned nabyde přívětivějších barev.

Abychom vám náročné dny zpříjemnili, máme pro vás soutěž o ceny, které vám ten vykouzlený úsměv ještě více rozjasní. Připravili jsme pro vás balíčky s novými zubními pastami Colgate Max White Expert Complete, díky nimž bude váš úsměv opravdu bez chybičky. Už po prvním použití budou vaše zuby o poznání bělejší a po všech těch kávách, které jste v nedávné době vypila, abyste se udržela v aktivním módu, nebude ani památky! Zapojit do soutěž se můžete na http://colgate.jenprozeny.cz.