Není čas ztrácet čas! A toto rčení platí na začátku roku dvojnásob. Proto jsme otestovali tři způsoby, jak nejúčinněji ušetřit drahocenné minuty u každodenních beauty rituálů.

1.Líčení

Jste zvyklá plánovat si svůj outfit den předem? (Pokud ne, opravdu doporučujeme! Tato maličkost vám ráno výrazně pomůže.) Plus zkuste tento zvyk zavést i při líčení. Rozmyslete si dopředu, jaký druh líčení zvolíte, jaké produkty budete potřebovat a klidně si je i večer přichystejte. A jestli chcete tento krok dotáhnout k úplné dokonalosti, zkuste si vytvořit „makeupovou uniformu“, neboli look, který vám sedí a zachrání vás v ty dny, kdy se inspirace nebo času opravu nedostává.

2.Péče o pleť

Rozdělte si produkty na své poličce v koupelně na ty, které používáte každodenně, a přesuňte je dopředu, popřípadě ostatní přípravky - různé masky, peelingy a krémy, které používáte například jen v létě – přesuňte ve skříňce dozadu nebo je dejte do jiných poliček či zásuvek. Časová úspora je právě o takovýchto maličkostech.

3.Péče o vlasy

Objevili jsme revoluční produkt 3v1! Jedná se o přípravek, který má za cíl uzdravit suché a krepaté vlasy, ale přitom nevyžaduje, abyste s ním trávila hodinu ve vaně a čekala, než začne působit.

Elseve Low shampoo od L´Oréal Paris je pečující mycí krém 3v1. Kouzlo této inovativní novinky spočívá v její všestranné jedinečnosti a hned v několika výhodách. Nejen že šetří váš cenný čas tím, že zastává funkci tří produktů (šamponu, kondicionéru a masky), ale zároveň do hloubky vyživuje vlasy tak, aby byly krásně jemné a hebké.

Tento mycí a pečující krém funguje v první kroku jako klasický šampon, který šetrně zbaví vlasy nečistot a mazu, a to aniž by vysušoval pokožku hlavy (neobsahuje totiž žádné sulfáty!). Díky své krémové textuře působí také jako balzám a do třetice zastoupí rovněž intenzivní péči, jelikož obsahuje výtažky z účinných rostlin a semínek.

Elseve Low Shampoo od L´Oréal Paris nepění a šetrně zbaví vlasy nečistot. Ve výsledku budou vaše vlasy dokonale rozčesatelné, zářivější a na pohled zdravější.

Ze tří úkonů se vám rázem stane jediný a čas strávený v koupelně při mytí vlasů se scvrkne na méně než třetinu. To stojí za vyzkoušení, že?

  6:00,  aktualizováno  24. března 2019 16:13