Již zanedlouho započne oblíbená festivalová sezóna. Buďte na hudební události roku připravená, vybavte se módními oděvy a doplňky, které jsou pro takovou příležitost absolutní nutností. Zařiďte, že budete nepřehlédnutelná. Vyberte si z našich více než 50 nejstylovějších festivalových kousků.

Vše je dovoleno

Výhodou festivalu je, že v módě není nic zakázané. Můžete se pořádně odvázat, popustit uzdu fantazii. Mezi nejklasičtější kousky patří denimové šortky, háčkované topy, šaty ze síťoviny, třásněmi zdobené bundy a saténová kimona v prodloužené délce. Vždy myslete na to, že je nutností model dotáhnout k dokonalosti vhodným výběrem doplňků.

Ilustrační snímek

U doplňků bodují sandálky v boho stylu či retro sandálky na klínku. Kabelky volte malé a praktické. Pro letošní rok bodují ty z přírodních materiálů, které se pro takovou příležitost náramně hodí. Nezapomeňte outfit vyšperkovat. Čím více šperků zvolíte, tím lépe. Vrstvěte nejen náramky, ale i řetízky a prsteny. Nebojte se masivních a výrazných náušnic. Korunu looku dodáte kloboukem, květinovou čelenkou, stylovým šátkem nebo moderní čepicí.

Květinová čelenka, 299 Kč

Zaměřeno na detail

Detaily ve festivalové módě jsou nesmírně důležité. Rozhodně se nebojte zakomponovat více prvků pospolu. Výsledný efekt musí být originální a poutat svou jedinečností. Absolutní jedničkou jsou výšivky, korálkové aplikace, třásně a batika. Velmi efektní jsou sukně z již zmíněnými třásněmi.

Sukně, 899 Kč

Dejte na odiv spodní prádlo

Tento módní tip není pro žádné stydlivky. Za velkou louží, na místech, kde se konají ty nejlepší a největší festivaly, se ženy nebojí jít s kůži na trh. A to i ty plnější tvarů. Jako svršky se oblékají stylová bodýčka, horní díly bikin a dokonce jsou k vidění i nápaditě řešené podprsenky. Pokud k nim zvolíte rozevlátou sukni, roztrhané džínové šortky a svršek v podobě pleteného svetru či moderního kimona, rázem získáte trendy model, ze kterého budou muži v okolí doslova šílet. Stejného výsledku docílíte i tehdy, když přes body obléknete háčkované, krajkové, síťované šaty. Zkrátka, oblékněte se tak, jak byste normálně do ulic nevyšla. Užijte si chvíle nespoutané zábavy a módy.

@maffashion_official
Témata: móda