Zbavte se podzimní šedi a dejte prostor výrazným barvičkám, které do chladných dní vnesou hřejivý pocit luxusu, šarmu a sebevědomí.

Ještě svůdnější pohled

Díky očním stínům zahalíte své oči do pestrobarevných závojů. Vyberte si z nepřeberné škály odstínů, jejichž pomocí proměníte líčení v zábavnou hru barev přesně podle momentální nálady a rozpoložení.

Při nanášení očních stínů nemusíte mít v zásobě desítky barev a odstínů, abyste se proměnila v profesionální vizážistku. Ideální je mít po ruce oční stíny, které obsahují tři čtyři barvy v jedné paletce. Jen tak předejdete neuváženému a často přehnanému líčení.

Metalické odlesky dodají pohledu hloubku a jiskru.

Smyslné rty

Rty jsou právem považovány za symbol přitažlivosti a smyslnosti. Dokonalý vzhled rtů umocněný sytou a zářivou barvou zvládnete za pár minut. Stačí jen trochu odvahy a výběr té správné rtěnky a odstínu.

Třpytivé tváře

Pokud chcete dodat své tváři nejpůvabnější vzhled, je dobré použít kvalitní perleťový či třpytivý rozjasňovač nebo tvářenku. Abyste působila přirozeně, předchází tomuto líčení pochopitelně aplikace podkladové báze nebo make-upu.

Ilustrační snímek

Barevné nehty

Perfektně nalakované nehty dokážou vyjádřit vaši momentální náladu. Aby byl výsledek co nejlepší, je nutné sladit barvu a odstín laku s vaším outfitem.