Sociální sítě válcují svět. Buďte na nich prostě dokonalá!

Ruku na srdce – když vás někdo fotí, ne vždy snímek vyjde podle vašich představ. Když se fotíte sama, máte o fotce přesnou představu a tu si přesně můžete splnit. Správné líčení vám pomůže k dokonalému selfie. Jak na to?

Podklad


Aby líčení vyniklo, musí být pleť vyhlazená, jinak budete muset používat filtry, které působí nepřirozeně a každý to pak pozná. Proto pleť ošetřete hydratační péčí – ideálně hydratačním sérem i krémem, které pokožku vyladí a tak bude hezky hladká a zářivá. Pro ještě lepší efekt volte podkladovou rozjasňující bázi.

Make-up


Na focení můžete volit make-up se silnějším krytím, než na jaký jste zvyklá. Neměl by však dělat masku, ale dobře sjednocovat a zakrývat nedokonalosti, jako jsou flíčky, pupínky, póry, popraskané žilky. Pod oči použijte korektor. Ten musí být v barvě vaší pleti, protože příliš světlý nebo tmavý bude na fotce vidět. Lícní kosti rozjasněte lehkým dotekem rozjasňovače.

Oči


Nebojte se u očí zvolit výraznější líčení, protože fotka bere sytost. Nemusí to být výrazné a křiklavé barvy, ale výborně vypadá linka vedená nad hornímu řasami – působí to, jako byste měla výraznější a hustější řasy.

Rty


Rtěnku volte v zářivém odstínu, protože ten rozjasní celý vzhled. Nebojte se barev jako je oranžová, korálová, červená. Na fotce vypadají skvěle a vůbec nebudete působit přemalovaně. Když se k tomu ještě usmějete, je úspěch zaručen.