Neustále se mluví o trendy náušnicích, vrstvených náramcích a masivních náhrdelnících, které jsou nezbytností každého módního outfitu. Co ale nohy? I ty si zaslouží pozornost. Ozdobte je! Stanete se tak nepřehlédnutelnou a stylovou divou.

Klasikou pro tento rok zůstávají jednoduché stříbrné či zlaté náramky na nohy. Ty se mohou nést v minimalistickém duchu, nebo být ozdobené nápaditým přívěskem. Populární jsou různobarevné střapce a mušličky.

Oceaninside.cz, 190 Kč

Pokud však toužíte po něčem speciálním, zaměřte se na výrazné doplňky. Famózně působí několik šperků pospolu. Může jít i o “obyčejný” řetízek doplněný o set korálkových náramků či vícero řetízků spojených v jeden, které tvoří takzvaný vodopád.

Bonprix, 189 Kč

V dálných končinách si ženy zdobí své nohy pletenými barevnými náramky, které si samy vyrobí. Vezměte si příklad od nich. Jestli nejste manuálně zručná, nevadí. I obyčejná šňůrka doplněná o nápaditý přívěsek působí úchvatně.

Bizuterie-top.cz, 146 Kč

Exotický šmrnc vám dodá šperk, který se táhne od prstu na noze přes nárt až ke kotníkům. Jedná se sice o velmi extravagantní počin, ale na opálené pokožce nemá konkurenci. Obdobné zdobení se bude hodit na hudební festival či jinou akci.

Beyou.cz, 345 Kč

Prstýnky na prsty už jsou nějakou tu dobu pasé, proto na ně zapomeňte! Lépe uděláte, když si pořídíte již zmíněné náramky na nohy.