K létu zkrátka sukně patří a maxisukni si zamilujete pro její univerzálnost a pohodlí. Stačí zvolit správný typ a můžete v ní okouzlit v práci, na večeři s přáteli, stejně jako na svatbě nebo v divadle.

Jak na to

Při výběru maxisukně věnujte pozornost materiálu. Chcete-li sukni, která se nemačká, protože trávíte spoustu času v autě nebo sezením v kanceláři, vsaďte na hedvábí. Plisovaná sukně je také velmi praktická a stále v kurzu. Volba barvy je jen na vás. Jednobarevná sukně se bude hodit i na slavnostnější události, ale na léto určitě hledejte i vzory, ať už zvířecí či květinové, všechno je povoleno.

Maxisukně vás krásně opticky prodlouží. Volte střih od pasu až na zem, bokový střih může opticky deformovat boky a zkracovat délku nohou. Lépe vypadají sukně volně lemující vaši postavu nebo rozevláté, které se krásně vlní při chůzi. Dlouhou sukni zkoušejte raději obutá, lépe odhadnete správnou délku.

Beyoncé na pracovní pochůzky zvolila jednobarevný vršek k pestré maxisukni.

Dolaďte outfit

K rozevláté sukni bude vypadat skvěle upnutější vršek, ať už zvolíte košili zastrčenou do sukně, bavlněné tričko nebo hladký top. Hravého vzhledu docílíte, když košili nebo tričko uvážete dole na uzel. Vršek by měl být zastrčený, vynikne tak celá sukně a váš pas. Pokud máte raději top přes sukni, přepásejte ho páskem, volné topy se k maxi sukním zkrátka nehodí. Jste-li vyšší postavy, bez obav můžete k maxisukni obout nízké boty, potřebujete-li ale spíše pár centimetrů získat, dobrou volbou budou boty na klínku.

Když se v létě trochu ochladí, ideální je doplnit dlouhou sukni krátkou džínovou nebo koženou bundou anebo svetrem na tělo. K tomu se báječně hodí tenisky 

Maxisukně miluje i Beyoncé nebo Jessica Alba a spousta dalších celebrit. Vyberte tu správnou a buďte za hvězdu!