Máte od přírody rovné vlasy a ráda byste jim dopřála podobnou změnu jako Alena? Přirozené vlny jsou v kurzu, jak na ně Vám poradí Misha Čadková, špičková kadeřnice a ambasadorka TECNI.ART L’ORE´AL PROFESSIONNEL

1. Sportovní elegance je to, co Alena preferuje i v běžném životě. Proto Misha vybrala typ účesu, který se hodí k její nespoutané povaze. Misha nejdříve vlasy umyla šamponem Volumetry, následně vyfoukala a nedbale natočila pomocí kulmy. Pro získání objemu a rošťáckého dojmu použila Volume Inflator, který dodá vlasům texturu, vzdušnost, objem a zároveň ochranu.

2. Alena Šeredová se pyšní nádhernou přírodní barvou, ale na doporučení Mishy Čadkové se rozhodla zaexperimentovat a dopřát svým vlasům jednodenní make-up Colorful Flash. Takové tónování je bez závazků, šetrné, prostě barvu druhý den vymyjete. A jaký odstín zvolila Alena? Purple Reign, barvu s tajemným nádechem. Kadeřnice je s pomocí štětce „vmalovala“ do již vytvarovaného účesu.

3. Alena je mimořádně akční, takže aby jí účes přes den opravdu vydržel, je třeba ho pořádně zafixovat. Misha použila lak na vlasy Infinium Pure, který vlasy zpevní, ale ponechá jim jejich přirozený pohyb bez slepení.

Profesionální, ověřený a prémiový kadeřnický salon. Jak ho najít? Pomocí Salon Lokátoru! Mrkněte na stránky www.salon-expert.cz. Tam najdete ta nejlepší kadeřnictví, která stavějí na hodnotách kvality a která pracují se značkou L’Oréal Professionnel.

  13:44,  aktualizováno  24. března 2019 14:37