Dokonalý výstřih můžete mít i bez plastiky prsou. S našimi vychytávkami to navíc bude skoro zadarmo.

Jednoduchý cvik posílí

Na toto snadné minicvičení vám postačí jen volná chvilka, nic víc nepotřebujete. 

Postavte se nebo posaďte a narovnejte záda. Před hrudní kostí zatlačte dlaněmi proti sobě tak, aby lokty směřovaly ven. V pozici setrvejte asi deset vteřin, pak se uvolněte. Cvik opakujte alespoň třikrát za sebou.

Kostky ledu vypínají

Potřebujete bleskurychle osvěžit pleť na krku a v dekoltu? Promasírujte ji hrstí kostek ledu. Lehký teplotní šok výborně nastartuje prokrvení kůže, která zrůžoví a bude působit mladistvě.

Masáž zakončete jemným mným osušením pokožky froté ručníkem

Tip navíc: Pokud na to o nechcete jít takto „cool“, vložte kostky ledu do žínky.

Slaný peeling vyhladí

Dopřejte si ho během sprchy s vlastnoručně vyrobenou směsí. Trochu extra panenského olivového oleje rozmíchejte se 150 g hrubozrnné mořské soli do konzistence hustší kaše. Tu pak krouživými pohyby naneste na krk a dekolt a poté dobře opláchněte vlažnou vodou. 

Drobné krystalky soli pomůžou odstranit odumřelé šupinky kůže a vyhladí ji, olivový olej pleť příjemně zvláční.

Střídavá masáž studenou a teplou vodou pomůže prsa prokrvit a zpevnit.

Střídavá masáž studenou a teplou vodou pomůže prsa prokrvit a zpevnit.

Tvarohová maska hýčká

Ze dvou čistě přírodních surovin ze své kuchyně si můžete umíchat nepřekonatelnou masku, která bude intenzivně pečovat o partie vašeho dekoltu. 

Stačí vám na to lžíce medu, který trochu ohřejte a smíchejte se dvěma až třemi lžícemi přírodního tvarohu. Směs naneste na krk a dekolt, nechte 15 minut působit a poté důkladně spláchněte vlažnou vodou.

Pěkně do ztracena

Při nanášení make-upu nebo pudru myslete i na partie krku. Make-up musíte pečlivě rozetřít, aby působil přirozeným dojmem bez výrazných barevných přechodů.