Rozhodla jste, že se na letošní léto proměníte v nezapomenutelnou plavovlásku? Skvělé rozhodnutí, světlá barva sluší téměř každé z vás. Ovšem jen pod podmínkou, že sáhnete po odstínu, který vám opravdu sedne, a budete o něj důkladně pečovat. V nabídce posledních trendů je celistvá blond, balayage, melír, blond s teplým i studeným nádechem... Že vám z toho jde hlava kolem? Nechte si poradit od svého kadeřníka nebo se inspirujte proměnou Vlastiny Kounické Svátkové ve videu!

Kadeřnice Petra Měchurová se s Vlastinou Kounickou Svátkovou srdečně uvítala a hned na začátek svého kouzlení krásné herečce představila aplikaci Style My Hair PRO. Právě díky ní si můžete v reálném čase a hlavně ve 3D vyzkoušet řadu barevných variant. V mžiku tak poznáte, který odstín vám sluší, aniž by vám ho předem kadeřnice nanášela na vlasy. Je to zábava!

Externí obrázek

Svůj vysněný odstín už máte? Teď je ještě třeba postarat se o to, aby vám vydržel krásný co nejdéle! Vlastina otestovala přípravky z řady Blondifier od L’Oréal Professionnel, které jsou určeny i na domácí péči. S její pomocí vydrží vysněný odstín krásně neutralizovaný a vlasy hydratované až do příští návštěvy kadeřníka. Celá řada se hodí pro blondýnky všech odstínů a nezáleží, zda potřebuje zneutralizovat žluté podtóny, anebo si vaše hříva žádá regeneraci a nový lesk.

Externí obrázek

A nezapomeňte ani na extra výživu. Petra Měchurová Vlastině doporučila sprej Blondifier Blond Bestie. Proč právě tohle? Šetrné složení přípravku je navrženo tak, aby vyživovalo, chránilo a dodávalo vlasům lesk. Navíc obsahuje vitamin E, který bojuje proti volným radikálům. Svoji novou barvu si užijete s lehkostí!

Externí obrázek

Chcete vyhrát řadu péče o blond vlasy? Mrkněte na stránku najdisvujodstin.jenprozeny.cz, kde se dozvíte i o novinkách L’Oréal Professionnel! Soutěž platí do 10. 7. 2019.

Externí obrázek


  16:16