Chcete také krásné štíhlé tělo jako topmodelky a celebrity! Vyzkoušejte Barre Fitness!

Odhalili jsme tajemství, které stojí za jejich štíhlostí. Jste zvědavé? Ne, nejsou to hladovky ani diety, je to pohyb. Konkrétně se jedná o cvičení Barre Fitness. Že jste o něm neslyšeli? Nevadí, připravili jsme pro vás krátký přehled.

Barre Fitness se v poslední době stalo velmi populárním druhem cvičení, protože v sobě kombinuje prvky jógy, pilates, baletu a kardio tréninku. To vše doprovázené příjemnou dynamickou hudbou.

Při Barre Fitness se především učíte správnému pohybu, pomůže vám ke správnému držení těla, zlepší vaši pružnost, vytrvalost a dynamickou stabilitu. Během cvičení se používají různé pomůcky – například baletní tyč, gumy flex band pro posilování rukou a nohou nebo různé míčky, taktéž pro posilování.

Nemáte zkušenosti s tancem nebo baletem? Nevadí! Nejsou potřeba! Během každé lekce se kromě úvodního zahřátí a závěrečného protažení naučíte i jednoduché choreografie. Barre Fitness je prostě ideálním pohybem pro sexy tvarovanou a štíhlou postavu.

Barre Fitness učarovalo i modelkám Karlie Kloss, Jourdan Dum, Candice Swanepoel nebo zpěvačce Taylor Swift. Zkusíte to taky?

  22:27,  aktualizováno  24. března 2019 14:52