Vše, co potřebujeme ke štěstí!

Někdy je opravdu dobré nechat přítele doma a užít si den pouze s kamarádkou, ségrou nebo maminkou. Je totiž pár věcí, které chlap pochopit nemůže, třeba proč si voláme každý den dvě hodiny, proč nám trvá vybrat jedny boty v obchodě tak dlouho a další věc, nad kterou přemýšlí  je, jak je možné, že strávíme tolik času v obchodě s kosmetikou? Navíc se nebudete muset styděť, jakmile uslyší horentní částku za věci, které nutně potřebujeme a bez kterých nemůžeme žít. Zrelaxujeme se, nakoupíme a hřešit sladkým i penězi je s kamarádkou dovoleno!

A co doporučejeme?

Dobré jídlo

S plným žaludkem jde všechno líp, to víme všichni. Takže ideální den musí začít v krásné kavárně, s oblíbeným jídlem a pitím. My milujeme Bistro 8, dělají tu opravdové dobroty. Skvělou kávu, smoothie a ty snídaně... Určitě ochutnejte Šakšuku, skvělé blízkovýchodní jídlo "z jedné pánve" - rajčata, sýr, vajíčka.

02.června 2018 v 09:17, příspěvek archivován: 24.března 2019 v 14:59

?taken-by=bistro_8_letna

 

Nákupy

Nákupy patří k oblíbeným holčičím činnostem, nezáleží do jakého obchodu zabrousíte, důležité je si nakupování užít a kamarádka vám vždy poradí, jestli vám to sluší nebo ne. Letní počasí tu máme poměrně dlouho, takže s nákupem šatiček neprohloupíte. My jsme úplně nadšené z nových plavek a náušnic z H&M.

21.června 2018 v 17:43, příspěvek archivován: 24.března 2019 v 14:59

?taken-by=jph_insta

 

Kosmetika

Nakonec nesmíme zapomenout na kosmetiku, bez které by holčičí den nemohl být. Jestliže nevíte, kterou kosmetiku použít zrovna v tomto počasí, zajděte do Kiehl‘s a milé slečny, vám ochotně pomohou s výběrem. Udělají vám profesionální diagnostiku pleti, podle které zjistí co vaší pleti chybí, doporučí kosmetiku přímo pro vás a nakonec vám dají na vyzkoušení domů pár vzorečků.

 

15.června 2018 v 17:06, příspěvek archivován: 24.března 2019 v 14:59

?utm_source=ig_share_sheet&igshid=x79nxx7xg5n4