Gigi Hadidová je krásná a velmi úspěšná dívka. Po celém světě se těší oblibě nejen u pánů, ale také mezi ženami, které touží vypadat jako ona. I vy se můžete jejímu půvabu přiblížit. Přinášíme vám tipy na tři make-up looky po vzoru této atraktivní divy.

V hlavní roli sexy rty

Jak sama vidíte, v této vizáži jde především o zvýraznění rtů. Gigi zvolila smyslnou červenou rtěnku ve středně sytém odstínu. Zbytek make-upu je již přirozeného charakteru. Oči jsou nalíčeny pouze řasenkou. Look je to velmi snadný, ale i tak nesmírně působivý.

Jak na to:
Prvně zbavte rty odumřelých buněk za pomoci jemného peelingu. Následně naneste tenkou vrstvu balzámu, nechte působit alespoň pět minut. Poté aplikujte na rty malé množství make-upu či korektoru. Jen tak líčení rtů vydrží dlouhé hodiny. 

K ruce si vezměte konturovací tužku, která je o odstín, maximálně dva odstíny, tmavší než rtěnka. Vytvořte jemnou linku po celé linii rtů. Nebojte se maličko přetáhnout. Opticky tak rtům dodáte na objemu. 

Nyní je ten správný čas použít červenou rtěnku. Buďte opravdu pečlivá. Barva by neměla přesáhnout přes konturku. Na závěr přiložte mezi rty papírový kapesníček a semkněte je k sobě. Zbavíte se tak přebytečného množství rtěnky a nebude se vám obtiskovat na zuby. To je největší neduh sytých odstínů rtěnek.

Kosmetický tip: Pro dlouhotrvající efekt, vykreslete celou plochu rtů konturovací tužkou, až následně nanášejte rtěnku.

Gigi Hadid