V posledních letech se barevné vlasy staly jedním z největších trendů. K vidění bylo již téměř vše od růžových konců, modrých pramínků v ofině až po kadeře v duhových barvách. Nejnovějším trendem jsou fialové vlasy v nejrůznějších odstínech. Víte, který bude ten pravý pro vás?

To, jaký odstín fialové vám bude nejvíce slušet, záleží především na odstínu pleti. Pokud jste světlý typ, vaše pleť je porcelánová a na sluníčku se snadno spálí, sáhněte po pastelovém odstínu s příměsí modré. Jestliže je vaše pokožka světlá, ale snadno se opaluje, můžete sáhnout po levandulovém odstínu, ať už ve světlejší nebo tmavší variantě.

Pokožka se středním, přirozeným opálením vynikne nejlépe u tmavě fialové barvy s vysokou příměsí modré, jako je například indigo nebo kobaltová modř. Tmavě fialová barva bude působit dokonale vedle tmavé pokožky. I samotné fialové odlesky krásně rozzáří a ozvláštní tmavě hnědé či černé odstíny.

Fialové vlasy jsou nejen trendy, ale s procesem barvení si užijete také spoustu zábavy. Portfolio barev na vlasy Colorista od L’Óréal Paris nabízí produkty s různou výdrží a způsobem aplikace. Vybírat můžete z jednodenních sprejů nebo želé, několikadenních vymývajících se barev a permanentních barev. Celá řada zahrnuje desítky odstínů a vy tak můžete barvy kombinovat a stát se jedinečnou umělkyní.

  0:58,  aktualizováno  24. března 2019 14:58