Je to velké, roztomilé a huňaté. Co to je? Pes Chau Chau? Ne. Je to hit sezóny, Teddy coat!

Teddy coat, respektive teddy bear coat, získal název právě díky spojitosti s medvídkem. Je veliký, over sized a měkoučký, přesně takový, jaký je nejznámější plyšový medvídek. Teddy coat vznikl paradoxně jako napodobenina drahých norkových a ovčích kožichů a přeměnil se do roztomilé huňaté podoby.

Typický teddy coat má hnědé a světle hnědé odstíny, nevylučují se však ani černé barvy. Pro ty z vás, které se nebojí ukázat, je perfektní volba i v méně obvyklých barvách, například populární červená, zelená, modrá atd..

Nosit tento kabátek je snadné. Jelikož je teplý, stačí pod něj dát svetr. Komu by nestačil svetr, jde používat i “křivák”. Není problém vzít i mikinu. Co se barev týče, se světlým kabátem jde nakombinovat jak kontrastní černá, tak i pastelové odstíny. Teddy coat lze sladit s volnýma kalhotama a mokasínama, ale i s roztrhanýma džínama s teniskama. Vypadá skvěle téměř se vším. Nepsané pravidlo tohoto kabátku je, že se nenosí zapnutý, což pro naše podnebí není ideální. Některé proto ani nemají zapínání, ale nezoufejte, i toto jde vyřešit. Stačí kabát převázat úzkou šálou, šátkem, nebo klasickým páskem.

Navíc nyní je nejvyšší čas a také dost možná poslední šance získat nový kabát. Můžete ho pořídit například ve slevách v HM, nebo Zara.

24.února 2018 v 21:57, příspěvek archivován: 24.března 2019 v 16:09

?tagged=teddybearcoat

21.února 2018 v 23:01, příspěvek archivován: 24.března 2019 v 16:09

?tagged=teddybearcoat

  12:09,  aktualizováno  24. března 2019 16:09