Milujete módu a všechno s ní spojené? Sledujete světové bloggerky? Řídíte se aktuálními módními trendy? A co třeba fashion aplikace, používáte nějaké? My vám představíme 3 top! Pojďme na to!

Closet

Je váš šatník přeplněný oděvy? Tato úžasná aplikace vám pomůže uspořádat všechny vaše kousky oblečení do jednotlivých položek a pak sestavovat jednotlivé outfity. Možná se vám to zdá jako časově náročný proces, protože si nejdřív musíte vyfotit všechny svoje módní kousky, boty i doplňky, ale věřte, že díky tomu vytěžíte ze svého šatníku maximum! Rozhodně to stojí za to! V aplikaci je i kalendář, kam si můžete své modely ukládat a budete mít perfektní přehled o tom, v čem jste šly na jakou akci.

Stylebook

Balení na výlety a dovolené může být zábavné, troufáme si říct… Díky aplikaci Stylebook! Ovšem až potom, co projdete poněkud nudným procesem nahrávání obrázků všech svých oděvů a doplňků do této aplikace. Položky z virtuální skříně můžete jednoduše vybírat a vytvářet různé outfity (práce, víkend) a pak je snadno přidávat na svůj seznam při balení na dovolenou. Má také praktickou funkci on-line nákupu, díky které si budete moct vkládat kousky do svého digitálního šatníku.

Outfit Ideas 2018

Nejlepší fashion aplikace v Evropě je víc než jenom online organizér vašeho šatníku. Outfit Ideas vytváří komunitu, od které můžete čerpat nápady a zároveň sdílet i svoje outfity. Můžete ukládat a organizovat nápady na modely, které sdílejí jiné a skutečné ženy, a pak je jednoduše aplikujete na vlastní kousky ze šatníku.

  10:24,  aktualizováno  24. března 2019 15:09