Sofistikované, elegantní, ultramoderní i nenápadné. Z nabídky dioptrických a slunečních brýlí Fielmann si vybere opravdu každý.

Brýle – ať už dioptrické, nebo sluneční – občas nosíme všichni. S dárkem z optiky Fielmann tedy nemůžete šlápnout vedle.

Optika Fielmann

Horkým trendem letošní zimy je návrat 70. let. Designové brýle přinášejí originální tvary a geometrické detaily, mezi barvami dominují teplé podzimní tóny hnědé, jantarové a bordó nebo chladnější zimní odstíny zelené a tmavě modré.

Vyberete si ale i v případě, že retro vlna není právě to, co hledáte. V nabídce světoznámých značek totiž nechybí ani ryzí klasika a nadčasový design.

Optika Fielmann

S rozhodováním vám pomůže tým školených profesionálů, kteří doporučí obroučky vhodné pro konkrétní styl i tvar obličeje. Samozřejmostí je individuální péče, prvotřídní servis a férová cena.

Značka Fielmann je lídrem německého trhu na poli maloobchodního prodeje dioptrických i slunečních brýlí a kontaktních čoček. V celé Evropě má téměř 900 prodejen. Čeští zákazníci mohou aktuálně nakupovat brýle z nové kolekce nebo designové modely nejznámějších značek za nejvýhodnější ceny ve třech pražských prodejnách v obchodních centrech Westfield Chodov, Centrum Černý Most a Metropole Zličín; další pobočky budou brzy následovat. Nová podzimní a zimní kolekce, stejně jako celá nabídka kontaktních čoček a slunečních brýlí je k dispozici také na e-shopu fielmann.cz.

Optika Fielmann

Výhody v optice Fielmann

Měření zraku zdarma: Tým vyškolených odborníků na optiku vám poradí a změří zrak pomocí nejmodernějších technologií.

Záruka vrácení peněz: Fielmann vám garantuje nejnižší možnou cenu. Najdete-li na trhu stejné brýle za nižší cenu do šesti týdnů od nákupu, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu.

Velký výběr: V každé optice Fielmann najdete více než 2 000 modelů brýlí Fielmann i velkých světových značek jako RayBan, Gucci nebo Tommy Hilfiger za nejnižší ceny.

Módní obroučky z kolekce Zero: V každé optice Fielmann si můžete vybrat ze 300 modelů z kolekce Zero. Platíte pouze za čočky, obroučky dostanete zdarma.

Tříletá záruka: Všechny obroučky z kolekce Fielmann byly úspěšně testovány podle standardu EN ISO 12870.

Záruka spokojenosti: Při nákupu v optikách Fielmann nic neriskujete. Pokud s brýlemi nebudete spokojeni, Fielmann vám je vymění za jiné nebo vám vrátí peníze.

Optika Fielmann
  14:00