Jestli jsou některé boty nestárnoucí klasikou, pak to jsou jednoznačně Conversky. Ikonické tenisky vévodí módním trendům již desítky let. Dnes se ovšem představují ve zcela novém, jedinečném kabátě. Vystupte z davu, obujte si stylové Chuck Taylor All Star Boardies a staňte se cool ikonou.

Chuck Taylor All Star Boardies, tak se jmenuje nová kolekce, která je 100% match s nadcházející sezónou letních festivalů. Modely Chuck Taylor All Star Boardies jsou zahaleny do výrazných barev s kontrastními bloky ze strany plátěnky, které jsou inspirované Venice Beach. Nádech pláže přináší i kulaté tkaničky, které jsou jakoby posypané pískem.

Chuck Taylor All Star Boardies

Chuck Taylor All Star Boardies

Letní hudební festivaly + Chucky = VSL

Kolekce myslí i na celodenní tancování na koncertech, proto jsou modely opatřené OrthoLite stélkou, která se stará o komfort. Chuck Taylor All Star Boardies jsou dostupné v nízkém i vysokém provedení a široké škále pestrých barev.

Kolekce Chuck Taylor All Star Boardies je k dostání u vybraných prodejců.

Chuck Taylor All Star Boardies

Chuck Taylor All Star Boardies

Chuck Taylor All Star Boardies

Chuck Taylor All Star Boardies

POZOR!

Nenechte si ujít jedinečnou možnost vytvořit si tenisky, které nikdo jiný mít nebude. Přijďte na Converse prodejnu v pražském OC Chodov, kupte si své vysněné Chuck Taylor tenisky a upravte si je podle vlastního gusta.

A jaké možnosti budete mít?

Více informací o akci najdete ZDE

Na tenisky si můžete dát vyšít jeden z originálních motivů díky speciálnímu stroji, nechat tenisky pokreslit jedním z vybraných influencerů, případně je vyšperkovat barevnými tkaničkami. K dispozici budou také speciální fixy a další vychytávky. Aby toho nebylo málo, navíc dostanete slevu na příští nákup v Converse obchodě!

  • Kdy: 23. - 24. 5. od 14 do 19 hodin
  • Kde: v obchodě Converse v OC Chodov v Praze
  11:25
Témata: Chodov, Converse